Macierzynstwo.info, macierzyństwo, iwona guć

Kontakt

tel. 602 12 26 72

e-mail: iwona@gucie.pl

www.macierzynstwo.info

Wypożyczalnia laktatorów

Mleko matki to bez wątpienia najlepszy z możliwych pokarmów dla niemowlęcia, zawierający wszystkie substancje niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Szwajcarskie odciągacze elektryczne „Lactina”, firmy Medela są idealne do stosowania w szpitalu, w domu, w podróży czy pracy. Odciągacz elektryczny jest idealnym rozwiązaniem gdy:


cwiczenia• masz zastój pokarmu,
• masz popękane brodawki,
• dziecko nie daje sobie rady ze zbyt dużą ilością pokarmu,
• masz za mało pokarmu - dla pobudzenia lub podtrzymania laktacji,

• urodziłaś dziecko wcześniej, a chcesz karmić swoim pokarmem,
• pracujesz, chodzisz do szkoły albo po prostu chcesz wyjść z domu.

Lactina to odciągacz elektryczny uznany za jeden z najlepszych na świecie. Sposób działania urządzenia odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka, pobudzając laktację. Możliwość indywidualnego dobierania podciśnienia, gwarantuje delikatne i bezbolesne odciąganie pokarmu nawet przy długim okresie użytkowania. Charakteryzuje się cichą i bezwibracyjną pracą oraz łatwością obsługi. Koszt wypożyczenia laktatora wynosi 7 zł za dobę.

 

 cwiczenia Aby korzystać z laktatora konieczne jest posiadanie końcówki osobistej. Oferuję dwa rodzaje końcówek: Sterylna końcówka odciągacza to sprzęt, który może być wykorzystywany wyłącznie z laktatorem elektrycznym. Druga możliwość to Lactaset (na zdjęciu po prawej) - zestaw, który może służyć jako osobista końcówka do laktatora, jak również jako profesjonalny oddciągacz ręczny z regulacją siły ssania. Przeznaczony jest dla osób, które po okresie korzystania z odciągacza elektrycznego chcą mieć do swojej dyspozycji dobry odciągacz manualny.

Informację o dostępności laktatorów oraz o cenach końcówek osobistych można uzyskać telefonicznie, pod numerem tel: 602 12 26 72.