Macierzynstwo.info, macierzyństwo, iwona guć

Kontakt

tel. 602 12 26 72

e-mail: iwona@gucie.pl

www.macierzynstwo.info

Ćwiczenia po porodzie

Zapraszam na zajęcia kobiety, które chcą odzyskać pełną sprawność po porodzie. Spotkania przeznaczone są dla uczestniczek od czwartego tygodnia połogu. Młodym mamom proponuję uczestnictwo w ćwiczeniach razem z ich dziećmi.


Po porodzie, wskazane jest jak najszybsze rozpoczęcie wykonywania lekkich ćwiczeń mięśni miednicy małej. Stopniowo intensywność ćwiczeń poporodowych należy zwiększać. Proponowane ćwiczenia obejmują wzmocnienie mięśni brzucha, krocza, miednicy małej, ud, pośladków, mięśni bocznych oraz mięśni kręgosłupa. Zajęcia obejmują również masaż noworodków, spotkania z psychologiem, rehabilitantem.


Udział w spotkaniach to nie tylko ćwiczenia dla mam i dzieci, ale również możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele, pojawiających się w pierwszych tygodniach życia dziecka, pytań dotyczących zdrowia, pielęgnacji, opieki nad noworodkiem czy naturalnego karmienia. Podczas zajęć młode mamy mają także dobre warunki do wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się w sytuacjach trudnych.

 

W związku z połączeniem mojej firmy Macierzyństwo - Iwona Guć z Pozmedik s.c. informacje na temat miejsc i terminów kursów w Trójmieście znajdują się na stronie:

http://www.pozmedik.pl/szkola-rodzenia/terminy-kursow